Carian / Search
Nama / Name
Bahagian / Department
 

Direktori 
Directory

 Puan Rafidah binti Mohd Ramli
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Application Development Unit
 rafidah@mpic.gov.my
 03-88803417

 Encik Mohd Khairil bin Azman
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Infrastructure and Safety Unit
 mkhairil@mpic.gov.my
 03-88803418

 Puan Amizuraida bt Awalludin
 Penolong Pegawai Teknologi Maklumat  / Assistant IT Officer
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Application Development Unit
 amizuraida@mpic.gov.my
 03-88878330

 Puan Zamdafilla binti Abdul Majid
 Penolong Pegawai Teknologi Maklumat  / Assistant IT Officer
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Application Development Unit
 zamdafilla@mpic.gov.my
 03-88878249

 Encik Zuhairi bin Zainal
 Penolong Pegawai Teknologi Maklumat  / Assistant IT Officer
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Infrastructure and Safety Unit
 zuhairi@mpic.gov.my
 03-88878331

 Encik Saifudin bin Md Zain
 Penolong Pegawai Teknologi Maklumat  / Assistant IT Officer
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Application Development Unit
 saifudin@mpic.gov.my
 03-88803444

 Puan Norulhuda binti Setopa
 Penolong Pegawai Teknologi Maklumat  / Assistant IT Officer
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Strategic Planning and Administration Unit
 huda@mpic.gov.my
 03-88803420

 Encik Mohd Fardzlin bin Md. Razi
 Penolong Pegawai Teknologi Maklumat  / Assistant IT Officer
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Infrastructure and Safety Unit
 fardzlin@mpic.gov.my
 03-88803421

 Puan Hani Syafiza binti Mazli
 Penolong Pegawai Teknologi Maklumat  / Assistant IT Officer
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Infrastructure and Safety Unit
 hani@mpic.gov.my
 03-88808335

 Cik Rumiza binti Samhudi
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Strategic Planning and Administration Unit
 rumiza@mpic.gov.my
 03-88803423

 Encik Sazli bin Mokhtar
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 
 sazli@mpic.gov.my
 03-88808332

Records per page First Prev   1 2 3 4 5 6 7 8 9 of  9  Next Last