Carian / Search
Nama / Name
Bahagian / Department
 

Direktori 
Directory

 Encik Maszainolaszri bin Dasuki
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 maszainolaszri@mpic.gov.my
 03-88803464

 Encik Raja Noor Ahmad Fahmi Raja Zahari
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 rajanoorahmad@mpic.gov.my
 03-88803464

 Encik Azizul Fitri bin Mohd
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 azizul@mpic.gov.my
 03-88803464

 Encik Hazrul Nizam bin Abd Rahman
 Pengawal Keselamatan  / Security Officer
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 hazrul@mpic.gov.my
 03-88803401

 Encik Mohd Farizmie bin Shafie
 Pengawal Keselamatan  / Security Officer
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 farizmie@mpic.gov.my
 0388803401

 Puan Kamizah binti Abdul Karim
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Project Development and Monitoring Unit
 kamizah.karim@mpic.gov.my
 03-88803477

 Encik Syahnaz Akhtar bin Mat Ali
 Setiausaha Bahagian (SUB) / Undersecretary (SUB)
 Bahagian Penggalakan Inovasi dan Modal Insan Industri (PIMI)
 Innovation Promotion And Industrial Human Capital Division (PIMI)
 
 syahnaz@mpic.gov.my
 03-88878361

 Encik Sanjay a/l S. Dharmalingam
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Penggalakan Inovasi dan Modal Insan Industri (PIMI)
 Innovation Promotion And Industrial Human Capital Division (PIMI)
 Commodity Human Capital Unit
 sanjay@mpic.gov.my
 03-8000 8366

 Encik Ahmad Ghazaly bin Ahmad Hanbali
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Penggalakan Inovasi dan Modal Insan Industri (PIMI)
 Innovation Promotion And Industrial Human Capital Division (PIMI)
 Innovation and Quality Unit
 ghazaly@mpic.gov.my
 03-88878365

 Puan Mazlina binti Mohammad Hanafiah
 Setiausaha Pejabat (PA) / Personal Assistant (PA)
 Bahagian Penggalakan Inovasi dan Modal Insan Industri (PIMI)
 Innovation Promotion And Industrial Human Capital Division (PIMI)
 
 papimi@mpic.gov.my
 03-88878360

 Encik Kamarul Izam bin Jalani
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Penggalakan Inovasi dan Modal Insan Industri (PIMI)
 Innovation Promotion And Industrial Human Capital Division (PIMI)
 Innovation and Quality Unit
 kamarulizam@mpic.gov.my
 03-88803468

 Cik Lim Siew May
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Penggalakan Inovasi dan Modal Insan Industri (PIMI)
 Innovation Promotion And Industrial Human Capital Division (PIMI)
 Commodity Human Capital Unit
 siewmay@mpic.gov.my
 03-88878362

 Puan YM Tengku Nadia binti Tengku Abdul Malik
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Penggalakan Inovasi dan Modal Insan Industri (PIMI)
 Innovation Promotion And Industrial Human Capital Division (PIMI)
 Commodity Human Capital Unit
 tengkunadia@mpic.gov.my
 03-88878369

 Encik Abdul Raoof bin Ayub
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Penggalakan Inovasi dan Modal Insan Industri (PIMI)
 Innovation Promotion And Industrial Human Capital Division (PIMI)
 Innovation and Quality Unit
 raoof@mpic.gov.my
 03-88878363

 Cik Siti Nurzahrim binti Rahim
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Penggalakan Inovasi dan Modal Insan Industri (PIMI)
 Innovation Promotion And Industrial Human Capital Division (PIMI)
 Commodity Human Capital Unit
 nurzahrim@mpic.gov.my
 03-88878364

 Encik Norazali Sahari
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Penggalakan Inovasi dan Modal Insan Industri (PIMI)
 Innovation Promotion And Industrial Human Capital Division (PIMI)
 Innovation and Quality Unit
 norazali@mpic.gov.my
 03-88878367

 Encik Aizam bin Zainal Abidin
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Penggalakan Inovasi dan Modal Insan Industri (PIMI)
 Innovation Promotion And Industrial Human Capital Division (PIMI)
 Commodity Human Capital Unit
 aizam@mpic.gov.my
 03-88803414

 Encik Fauzi bin Mamat C.A(M)
 Ketua Akauntan (KA) / Head of Accountant (KA)
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 
 fauzi@mpic.gov.my
 03-88878310

 Puan Noor Azira Binti Abd Rashid
 Timbalan Setiausaha Bahagian (TSUB) / Deputy Under Secretary (TSUB)
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Management Accounting Unit (UPP)
 azira@mpic.gov.my
 03-88878370

 Puan Hasnah Binti Othman
 Akauntan / Accountant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Financial Accounting Unit (UPK)
 hasnah.othman@mpic.gov.my
 0388803469

 Puan Nor'Kamisah Binti Bunawi
 Akauntan / Accountant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Consultancy and Monitoring Unit (UP&P)
 norkamisah@mpic.gov.my
 03-88803410

 Encik Zuhairi Bin Thalip
 Akauntan / Accountant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Management Accounting Unit (UPP)
 zuhairi.thalip@mpic.gov.my
 03-88803327

 Encik Ahmad Jawad bin Abd Karim
 Akauntan / Accountant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Consultancy and Monitoring Unit (UP&P)
 ahmad.jawad@mpic.gov.my
 03-88878306

 Encik Khusyairi Fadhli bin Sharuddin
 Akauntan / Accountant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Financial Accounting Unit (UPK)
 khusyairi@mpic.gov.my
 03-88878308

 Puan Noor Laila binti Yusof
 Penolong Akauntan / Assistant Accountant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Consultancy and Monitoring Unit (UP&P)
 laila.yusof@mpic.gov.my
 03-88878319

 Puan Siti Hanim binti Adanan
 Penolong Akauntan / Assistant Accountant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Financial Accounting Unit (UPK)
 sitihanim@mpic.gov.my
 03-88878275

 Cik Nor Shuhada binti Basri
 Penolong Akauntan / Assistant Accountant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Management Accounting Unit (UPP)
 norshuhada@mpic.gov.my
 03-88878280

 Puan Hayatul Farah binti Mohd Nor
 Penolong Akauntan / Assistant Accountant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Financial Accounting Unit (UPK)
 farah@mpic.gov.my
 03-88878283

 Puan Normiza binti Mohamad
 Penolong Pegawai Tadbir / Assistant Administrative Officer
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Administration and Finance Unit (UP&K)
 normiza@mpic.gov.my
 0388878277

 Encik Mohd Akmal bin Basar @ Abd Manap
 Penolong Akauntan / Assistant Accountant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Consultancy and Monitoring Unit (UP&P)
 akmal.basar@mpic.gov.my
 03-88878397

 Puan Nur Rafikah binti Osman
 Penolong Akauntan / Assistant Accountant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Consultancy and Monitoring Unit (UP&P)
 rafikah@mpic.gov.my
 03-88878274

 Puan Suzila binti Rodak
 Pembantu Akauntan / Accountant Assistant
 Bahagian Akaun (BA)
 Accounts Division (BA)
 Financial Accounting Unit (UPK)
 suzila@mpic.gov.my
 03-88878307

 Puan Masrie Yanty Binti Ahmad
 Setiausaha Bahagian (SUB) / Undersecretary (SUB)
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 
 yanty@mpic.gov.my
 03-88803416

 Puan Fouziah binti Baba
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Strategic Planning and Administration Unit
 fouziah@mpic.gov.my
 03-88878333

 Encik Wan Mohd Adlan bin Wan Mustapha
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Maklumat (BPM)
 Information Management Division (BPM)
 Strategic Planning and Administration Unit
 wmadlan@mpic.gov.my
 03-88803419

Records per page First Prev   1 2 3 4 5 6 7 8 9 of  9  Next Last