Carian / Search
Nama / Name
Bahagian / Department
 

Direktori 
Directory

 Puan Wan Nur Hidayah binti W Abdullah
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 wnhidayah@mpic.gov.my
 03-88803403

 Encik Zaim Aiman Bin Ibrahim
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 zaim@mpic.gov.my
 03-88803471

 Puan Fatimah Amalina binti Md Adnan
 Pegawai Tadbir / Administrative Officer
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 fatimah@mpic.gov.my
 03-88878387

 Cik Nik Nur Fadhlillah Binti Abd Razak
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 fadhlillah@mpic.gov.my
 03-88803329

 Puan Roszulaida binti Abdul Aziz
 Penolong Pegawai Tadbir / Assistant Administrative Officer
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 roszulaida@mpic.gov.my
 03-88878398

 Encik Mohammad Faiz bin Tonnan
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 faiz.tonnan@mpic.gov.my
 03-88803478

 Puan Fitriyah Nor binti Rajemi
 Penolong Akauntan / Assistant Accountant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 fitriyah@mpic.gov.my
 03-88803398

 Encik Mohd Rozi Bin Zakaria
 Ketua Pembantu Tadbir (Kewangan) / Chief Financial Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 mohd.rozi@mpic.gov.my
 0388803473

 Puan Janatun Aisyah binti Abu Hassan
 Penolong Pegawai Tadbir / Assistant Administrative Officer
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 janatun@mpic.gov.my
 03-88878390

 Cik Nurul Ain binti Hashim
 Pembantu Tadbir (Kewangan) / Financial Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 nurulain@mpic.gov.my
 03-88878386

 Cik Zurita binti Jusoh
 Pembantu Tadbir (Kewangan) / Financial Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 zurita@mpic.gov.my
 03-88803404

 Puan Atirah binti Hashaim
 Pembantu Tadbir (Kewangan) / Financial Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 atirah.h@mpic.gov.my
 03-88803484

 Encik Faizal Reza bin Ripin
 Ketua Pembantu Tadbir / Chief Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 faizalreza@mpic.gov.my
 03-88803472

 Puan Nor Hidayu Binti Baharudin
 Pembantu Tadbir (Kewangan) / Financial Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 norhidayu@mpic.gov.my
 03-88803489

 Puan Dalilah binti Rusli
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 dalilahrusli@mpic.gov.my
 03-88803474

 Puan Suhaliza binti Mohd Yusof
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 suhaliza@mpic.gov.my
 03-88803492

 Encik Asmadi bin Dol Patah
 Pembantu Tadbir (Kewangan) / Financial Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 asmadi@mpic.gov.my
 03-88803491

 Encik Mohd Fadzil bin Mohd Ali
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 fadzil.ali@mpic.gov.my
 03-88803487

 Puan Norzarinawati binti Ramli
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 norzarina@mpic.gov.my
 03-88803496

 Encik Muhamad Fikri Bin Mohd Hisham
 Penolong Jurutera / Assistant Engineer
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 fikri@mpic.gov.my
 03-88878291

 Puan Sazura Binti Abdul Rahim
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 sazura.rahim@mpic.gov.my
 03-88878388

 Encik Shahrizal bin Mastor
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 shahrizal@mpic.gov.my
 03-88803480

 Encik Muhamad Hafiz bin Shabudin
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 hafizshabudin@mpic.gov.my
 03-88878392

 Puan Norhaizah Maziah binti Jafar Sidik
 Pembantu Perpustakaan  / Librarian Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 norhaizah@mpic.gov.my
 03-88878346

 Encik Abdul Hadi bin Hamdan
 Pembantu Tadbir (Kewangan) / Financial Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 hadi@mpic.gov.my
 03-88803494

 Cik Nur Hidayah Binti Hasri Amirudin
 Pembantu Tadbir (Kewangan) / Financial Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 nur.hidayah@mpic.gov.my
 0388878383

 Encik Azizan bin Rashidi
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 azizan@mpic.gov.my
 03-88878315

 Encik Irwan bin Saari
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 irwan@mpic.gov.my
 03-88878385

 Encik Mohd. Rizal bin Abdul Mutalib
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 rizal@mpic.gov.my
 03-88878388

 Encik Affandi Rosli
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 affandi@mpic.gov.my
 03-88803474

 Encik Abd Rahim bin Hashim
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 rahim@mpic.gov.my
 03-88803474

 Encik Mohd. Adzhar bin Jamaruddin
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 adzhar@mpic.gov.my
 03-88878232

 Cik Khadijah binti Mohamed
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 khadijah.m@mpic.gov.my
 03-88803467

 Encik Mohd Fariqe bin Mohd Yazid
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 farique@mpic.gov.my
 03-88878232

 Encik Roshidi bin Zakaria
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 roshidi@mpic.gov.my
 03-88878385

Records per page First Prev   1 2 3 4 5 6 7 8 9 of  9  Next Last