Carian / Search
Nama / Name
Bahagian / Department
 

Direktori 
Directory

 Puan Intan Norhawani Abu Bakar
 Pegawai Tadbir / Administrative Officer
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 norhawani@mpic.gov.my
 03-88878328

 Puan Hanim Binti Abdollah
 Setiausaha Bahagian (SUB) / Undersecretary (SUB)
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 
 hanim.abdollah@mpic.gov.my
 03-88878375

 Puan Tengku Nurlina binti Tengku Shah Buddin
 Ketua Penolong Setiausaha Kanan / Senior Principal Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Service Unit
 nurlina@mpic.gov.my
 03-88803449

 Puan Nurulhuda binti Mohamad Noor
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Organizational Development Unit & HRMIS
 nurulhuda@mpic.gov.my
 03-88803448

 Puan Siti Hafizah binti Nordin
 Setiausaha Pejabat (PA) / Personal Assistant (PA)
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 
 papsm@mpic.gov.my
 03-88803446

 Puan Noraini binti Mohammed
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Coordination and Recognition Unit
 noraini@mpic.gov.my
 03-88803447

 Puan Ananis Binti Abdul Halim
 Pegawai Psikologi / Psychology Officer
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Training and Counseling Unit
 ananis@mpic.gov.my
 03-88803454

 Cik Farihah binti Zambery
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Coordination and Recognition Unit
 farihah@mpic.gov.my
 03-88803397

 Encik Azhar Bin Seman
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Service Unit
 azhar.seman@mpic.gov.my
 03-88803453

 Cik Shaliza binti Che Muhamad @ Mat Hussin
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Training and Counseling Unit
 shaliza@mpic.gov.my
 03-88803461

 Puan Noor Faiziatul Nazwa Binti Mhd Jamil
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Service Unit
 faiziatul@mpic.gov.my
 0388803451

 Puan Nur Athirah binti Mohd Fuzi
 Pegawai Tadbir / Administrative Officer
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Organizational Development Unit & HRMIS
 athirah@mpic.gov.my
 03-8880 3452

 Puan Norfairus binti Md Zain
 Penolong Pegawai Tadbir / Assistant Administrative Officer
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Service Unit
 norfairus@mpic.gov.my
 03-88878372

 Puan Kartini Binti Abdullah
 Penolong Pegawai Tadbir / Assistant Administrative Officer
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Service Unit
 kartini@mpic.gov.my
 03-88803450

 Puan Nurul Atiqah Binti Arshad
 Penolong Pegawai Tadbir / Assistant Administrative Officer
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Coordination and Recognition Unit
 nurulatiqah@mpic.gov.my
 03-88803397

 Puan Suhainiza Binti Saibani
 Penolong Pegawai Psikologi / Assistant Psychology Officer
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Training and Counseling Unit
 suhainiza@mpic.gov.my
 03-88878381

 Encik Rosmi bin Abd Razak
 Penolong Pegawai Teknologi Maklumat  / Assistant IT Officer
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Organizational Development Unit & HRMIS
 rosmi@mpic.gov.my
 03-88803455

 Puan Nur Liyana Binti Johar
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Training and Counseling Unit
 nurliyana@mpic.gov.my
 03-88803458

 Puan Sofiah Binti HJ. Ibrahim
 Ketua Pembantu Tadbir / Chief Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Service Unit
 sofiah@mpic.gov.my
 03-88803460

 Puan Nor Azwah binti Mohd Husain
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Service Unit
 norazwah.husain@mpic.gov.my
 03-88878380

 Puan Norhasnita binti Hussin
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Organizational Development Unit & HRMIS
 norhasnita@mpic.gov.my
 03-88803462

 Puan Nik Norhasiah binti Nik Him
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Organizational Development Unit & HRMIS
 norhasiah@mpic.gov.my
 03-88878379

 Cik Che Norhana Fatihah binti Che Hashim
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Service Unit
 chenorhana@mpic.gov.my
 03-88803456

 Puan Siti Nor Aini Bt Mohd Sungat
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Service Unit
 siti.aini@mpic.gov.my
 03-88803459

 Encik Muhamad Faizol Bin Yaakob
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Service Unit
 faizol@mpic.gov.my
 03-88803457

 Puan Nur Amimah bt. Abdul Wahab
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pengurusan Sumber Manusia (PSM)
 Human Resource Management Division (PSM)
 Coordination and Recognition Unit
 amimah@mpic.gov.my
 0388803394

 Puan Amirah Liyana binti Muhd Azuhan
 Pembantu Setiausaha Pejabat / Assistant Personal Secretary
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 
 pappk@mpic.gov.my
 03-88803464

 Puan Azinida binti Muhamad
 Ketua Penolong Setiausaha Kanan / Senior Principal Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 azinida@mpic.gov.my
 03-88803465

 Encik Muhammad Annizam bin Mohd Mohtar
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 annizam@mpic.gov.my
 0388803493

 Puan Aznida binti Abdullah
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Project Development and Monitoring Unit
 aznida@mpic.gov.my
 03-88803466

 Puan Qatrunnada binti Mat Kamis
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Project Development and Monitoring Unit
 qatrunnada@mpic.gov.my
 03-88878300

 Puan Sharina Binti Shaharum
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Project Development and Monitoring Unit
 sharina@mpic.gov.my
 0388878382

 Cik Afifah Binti Abdullah
 Pegawai Arkib / Archivist Officer
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 afifah@mpic.gov.my
 03-88878384

 Puan Nor Hafizah binti Muda
 Pustakawan / Librarian
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Administration Unit
 hafizah@mpic.gov.my
 03-88803442

 Cik Melati binti Rosli
 Akauntan / Accountant
 Bahagian Pengurusan Pembangunan dan Kewangan (PPK)
 Development Management And Finance Division (PPK)
 Financial Unit
 melati@mpic.gov.my
 03-88803488

Records per page First Prev   1 2 3 4 5 6 7 8 9 of  9  Next Last