Carian / Search
Nama / Name
Bahagian / Department
 

Direktori 
Directory

 Encik Ruhadi bin Yusoff
 Penolong Pegawai Sains / Assistant Science Officer
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Licensing, Enforcement and Prosecution Unit
 ruhadi@mpic.gov.my
 03-88878357

 Cik Azera Mahfuczar binti Mohd Said
 Penolong Pegawai Tadbir / Assistant Administrative Officer
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Licensing, Enforcement and Prosecution Unit
 azera@mpic.gov.my
 03-88878359

 Encik Ahmad Fazriq bin Damsik
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 
 fazriq@mpic.gov.my
 03-88878313

 Cik Siti Husna binti Idrus
 Penolong Pegawai Tadbir / Assistant Administrative Officer
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Licensing, Enforcement and Prosecution Unit
 husnaidrus@mpic.gov.my
 03-88878329

 Puan Shubatul Islamiah binti Morli
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Policy and Advisory Services Unit
 shubatul@mpic.gov.my
 03-88878356

 Puan Nur Farah Qistina Abdullah
 Setiausaha Pejabat (PA) / Personal Assistant (PA)
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 
 papsa@mpic.gov.my
 03-88803407

 Puan Emelia Fantoza Saraih
 Timbalan Setiausaha Bahagian (TSUB) / Deputy Under Secretary (TSUB)
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 fantoza@mpic.gov.my
 03-88878348

 YBrs. Dr. Teh Lian Tai
 Ketua Penolong Setiausaha Kanan / Senior Principal Assistant Secretary
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 tehliantai@mpic.gov.my
 03-88878266

 Encik Ahmad Kamal Bin Wasis @Waksis
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 kamal@mpic.gov.my
 03-88878347

 Puan Nazihah Jamaludin
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 International Cooperation Unit
 nazihah@mpic.gov.my
 03-88803409

 Puan Fatimah binti Yahaya
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 fatimahyahaya@mpic.gov.my
 03-88878340

 Encik Nazar Azly bin Zaberi
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 nazar.azly@mpic.gov.my
 03-88803431

 Encik Ne'ryez Singh Randhawa
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 n.randhawa@mpic.gov.my
 03-8887 8339

 Cik Nur Ainn Binti Mohamad Yusof
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 nurainn@mpic.gov.my
 03-8880 3432

 Encik Abzarul Mohd Kamil bin Abdullah
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 abzarul.kamil@mpic.gov.my
 03-88803426

 Cik Nur Aizatul Hanim binti Ahmad
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 hanimahmad@mpic.gov.my
 03-8880 3371

 Puan Jaime Yeoh
 Timbalan Setiausaha Bahagian (TSUB) / Deputy Under Secretary (TSUB)
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 International Cooperation Unit
 jaime@mpic.gov.my
 03 8880 3424

 Puan Nor Asnadinie binti Ali
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 asnadinie@mpic.gov.my
 03-8880 3598

 Encik Aqmar bin Hamid
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 International Cooperation Unit
 aqmar@mpic.gov.my
 03-88803434

 Encik Muhammad Ilman Yusri
 Pegawai Tadbir / Administrative Officer
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 ilmanyusri@mpic.gov.my
 038880 3402

 Puan Nurulhuda Abdul Hamid
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 International Cooperation Unit
 hudahamid@mpic.gov.my
 03-88878337

 Cik Nur Adila Fadzil
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 International Cooperation Unit
 nuradila@mpic.gov.my
 03-88803411

 Encik Mohd Faizal Yunus
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 International Cooperation Unit
 faizal.yunus@mpic.gov.my
 03-88878350

 Puan Nazahatul Syikien binti Lehat
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 nazahatul@mpic.gov.my
 03-88803433

 Cik Roslina Binti Hamdan
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 roslina@mpic.gov.my
 03-88803436

 Puan Darmawati Lahibbu
 Perangkawan / Statistician
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 darmawati@mpic.gov.my
 03-88803371

 Puan Azrin binti Ahmad
 Perangkawan / Statistician
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 azrin.ahmad@mpic.gov.my
 03-88803429

 Encik Muhamad Muslimat bin Amat Usman
 Pembantu Perangkawan / Assistant Statistician
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 muslimat@mpic.gov.my
 03-88803439

 Puan Nur Hazwani binti Ab. Halim
 Penolong Pegawai Tadbir / Assistant Administrative Officer
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 hazwani@mpic.gov.my
 03-88803435

 Cik Norlin binti Musar
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 norlin@mpic.gov.my
 03-88878349

 Puan Kalarani a/p Subramaniam
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 kalarani@mpic.gov.my
 03-88878312

 Cik Noor Syahirah binti Abdul Manap
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 syahirah@mpic.gov.my
 03-88878351

 Puan Noriah Binti Karab
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 noriahkarab@mpic.gov.my
 03-88878342

 Encik Jamal Azizi bin Daud
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Coordination and Statistics Unit
 jamal@mpic.gov.my
 03-88803414

 Puan Intan Norhawani Abu Bakar
 Pegawai Tadbir / Administrative Officer
 Bahagian Perancangan Strategik dan Antarabangsa (PSA)
 Strategic Planning And International Division (PSA)
 Unit Dasar dan Strategik
 norhawani@mpic.gov.my
 03-88878328

Records per page First Prev   1 2 3 4 5 6 7 8 9 of  9  Next Last