Carian / Search
Nama / Name
Bahagian / Department
 

Direktori 
Directory

 Puan Norhasmiza binti Azemi
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Forest Plantation and Administration Unit
 hasmiza@mpic.gov.my
 03-8892 1653

 Cik Noor Ashiqin binti Hambali
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Timber, Tobacco and Kenaf Industry Development Unit
 ashiqin@mpic.gov.my
 03-8892 1686

 Encik Amirul Zumairi Bin Ahmad
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Timber, Tobacco and Kenaf Industry Development Unit
 amirulzumairi@mpic.gov.my
 0388921649

 Encik Muhammad Aminurrasyid bin Zulkeflee
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Timber Trading and Marketing Unit
 aminurrasyid@mpic.gov.my
 03-8892 1648

 Puan Fia Nazeta binti Azilah
 Pegawai Tadbir / Administrative Officer
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Timber, Tobacco and Kenaf Industry Development Unit
 fianazeta@mpic.gov.my
 03-88921655

 Puan Nurul Hidayah binti Sallehud-din
 Penolong Pegawai Tadbir / Assistant Administrative Officer
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Forest Plantation and Administration Unit
 hidayah@mpic.gov.my
 03-8892 1646

 Encik Mohamad Farouk B Rosli
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Timber Trading and Marketing Unit
 farouk@mpic.gov.my
 03-8892 1654

 Puan Noorsiah binti Mohammed
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Forest Plantation and Administration Unit
 noorsiah@mpic.gov.my
 03-8892 1652

 Puan Siti Norakmar Binti Ayub
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Timber, Tobacco and Kenaf Industry Development Unit
 akmarayub@mpic.gov.my
 03-88921647

 Encik Mohd Shamsul bin Roslan
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Forest Plantation and Administration Unit
 shamsul@mpic.gov.my
 03-8892 1685

 Puan Aida Baizura Binti Mohd Nor
 Ketua Penolong Setiausaha Kanan / Senior Principal Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Cocoa Industry Development Unit
 aidabaizura@mpic.gov.my
 -

 Encik Mohd Faisal bin Wahid @ Mohamad
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Pepper Industry Progress Unit
 faisal@mpic.gov.my
 03-88921620

 Puan Mass Ayu Haslinda Binti Hj. Md. Salleh
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Cocoa Industry Development Unit
 massayu@mpic.gov.my
 -

 Puan Nur Afiqah Binti Zakaria
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Pepper Industry Progress Unit
 afiqah@mpic.gov.my
 03-88921666

 Puan Hidayati Syamimi binti Mohd Noor
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Pepper Industry Progress Unit
 syamimi@mpic.gov.my
 03-88921672

 Encik Muhammad Syafiq bin Muhamad
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Pepper Industry Progress Unit
 syafiq@mpic.gov.my
 03-88921673

 Puan Revathi A/P Matialagan
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Cocoa Industry Development Unit
 revathi@mpic.gov.my
 -

 Encik Muhammad Nur Aslam Bin Aziz
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Cocoa Industry Development Unit
 aslam@mpic.gov.my
 -

 Puan Zainab binti Abdul Ghani
 Pegawai Tadbir / Administrative Officer
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Cocoa Industry Development Unit
 zainab@mpic.gov.my
 03-88921675

 Puan Nadia Faizeen binti Zanil Nazhar
 Pembantu Setiausaha Pejabat / Assistant Personal Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 
 paikl@mpic.gov.my
 03-88921621

 Puan Suriati binti Abdullah
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Cocoa Industry Development Unit
 suriati@mpic.gov.my
 03-88921676

 Encik Khairul Amri bin Kariah
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Administration Unit
 amri@mpic.gov.my
 03-88921690

 Puan Nur Hidayaty binti Abdullah
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pembangunan Industri Koko dan Lada (IKL)
 Cocoa And Pepper Industries Development Division (IKL)
 Pepper Industry Progress Unit
 nurhidayaty@mpic.gov.my
 03-888921677

 YBrs. Ts. Dr. Sang Yew Ngin
 Setiausaha Bahagian (SUB) / Undersecretary (SUB)
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 
 sangyn@mpic.gov.my
 03-88878355

 Encik Suthakar a/l Masalamani
 Ketua Penolong Setiausaha Kanan / Senior Principal Assistant Secretary
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Policy and Advisory Services Unit
 suthakar@mpic.gov.my
 03-88878358

 Encik Ahmad Fuad Bin Mohd Nordin
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Licensing, Enforcement and Prosecution Unit
 fuad.nordin@mpic.gov.my
 0388878234

 Cik Noor Syafinaz Amelia binti Zainudin
 Pembantu Setiausaha Pejabat / Assistant Personal Secretary
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 
 pabba@mpic.gov.my
 03-88803323

 Puan Siti Normazlina binti Azam
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Licensing, Enforcement and Prosecution Unit
 mazlinaazam@mpic.gov.my
 03-88878353

 Encik Mohammad Hasruddin bin Ishak
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Policy and Advisory Services Unit
 hasruddin@mpic.gov.my
 03-88878352

 Encik Khairol Nizam bin Asri
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Policy and Advisory Services Unit
 nizam@mpic.gov.my
 03-88803389

 Encik Azman Abdul Latiff
 Pegawai Penguatkuasa / Enforcement Officer
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Licensing, Enforcement and Prosecution Unit
 azman@mpic.gov.my
 03-88878368

 Encik Saharruddin Bin Mansor
 Penolong Pegawai Penguatkuasa / Assistant Enforcement Officer
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Licensing, Enforcement and Prosecution Unit
 saharruddin@mpic.gov.my
 03-88878295

 Encik Tg. Muhammad Adiddudin Shah B. Tg. Aristonsyah
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Policy and Advisory Services Unit
 tengkuadiddudin@mpic.gov.my
 03-88878317

 Cik Maizatul Farhain binti Ismail
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Policy and Advisory Services Unit
 farhain@mpic.gov.my
 03-88878321

 Puan Mazlina binti Awaludin
 Penolong Pegawai Penguatkuasa / Assistant Enforcement Officer
 Bahagian Biobahan Api (BBA)
 Biofuel Division (BBA)
 Licensing, Enforcement and Prosecution Unit
 mazlina.a@mpic.gov.my
 03-88878327

Records per page First Prev   1 2 3 4 5 6 7 8 9 of  9  Next Last