Carian / Search
Nama / Name
Bahagian / Department
 

Direktori 
Directory

 YBrs. Dr. Chandran Gunalan
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Unit Perdagangan Industri Sawit
 chandran@mpic.gov.my
 03-88921637

 Encik Alvin Fred
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Unit Perdagangan Industri Sawit
 alvinfred@mpic.gov.my
 03-88921711

 Encik Wan Mohd Fahirusyah Wan Mohd Rashid
 Ketua Penolong Setiausaha Kanan / Senior Principal Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Unit Kelestarian Industri Sawit
 fahirusyah@mpic.gov.my
 0388921603

 Puan Siti Rahah binti Mohamed Mohayaddin
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Unit Kelestarian Industri Sawit
 sitirahah@mpic.gov.my
 03-88921636

 Cik Nur Athirah Binti Abdul Rahman
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Unit Kelestarian Industri Sawit
 athirahrahman@mpic.gov.my
 03-88921693

 Encik Mohd Nazreen bin Ramli
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Unit Kelestarian Industri Sawit
 nazreen@mpic.gov.my
 03-88921639

 Encik Adrian Gires
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Palm Oil Industry Development Unit
 adrian@mpic.gov.my
 03-88921607

 Encik Tengku Muhammad Aiezuddin Shah
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Palm Oil Industry Development Unit
 tengku.aiezuddin@mpic.gov.my
 03-88921634

 Cik Ummi Husna Abdullah
 Pegawai Tadbir / Administrative Officer
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Palm Oil Industry Development Unit
 ummihusna@mpic.gov.my
 03-88921708

 Encik Ezmil Ariff Mohd Khairan
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Sago Industry Development and Regulatory Unit
 ezmil@mpic.gov.my
 03-8892 1604

 Encik Khairul Nizam Yahya
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Sago Industry Development and Regulatory Unit
 khairul.yahya@mpic.gov.my
 03-88921692

 Encik Oh Tsiang Wynn
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Sago Industry Development and Regulatory Unit
 wynn.oh@mpic.gov.my
 03-88921635

 Encik Ahmad Muttaqim bin Md Adnan
 Pegawai Tadbir / Administrative Officer
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Sago Industry Development and Regulatory Unit
 muttaqim@mpic.gov.my
 03-88921709

 Puan Norashidah Binti Hj. Saidin
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Sago Industry Development and Regulatory Unit
 norashidah.saidin@mpic.gov.my
 03-88921640

 Encik Wan Ahmad Asmady bin Wan Md Din
 Setiausaha Bahagian (SUB) / Undersecretary (SUB)
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 
 wan.asmady@mpic.gov.my
 03-88921612

 Puan Nurul Farhana Binti Mohamad Fazil
 Setiausaha Pejabat (PA) / Personal Assistant (PA)
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 
 paget@mpic.gov.my
 03-88921617

 Encik Wan Muhammad bin Wan Harun
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 
 wmuhammad@mpic.gov.my
 03-88921668

 Puan Siti Khatijah Binti Zakaria
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 Policy, Market Strengthening & International Unit
 khatijah.z@mpic.gov.my
 03-88921613

 Encik Muhammad Imran bin Razali
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 Policy, Market Strengthening & International Unit
 imran@mpic.gov.my
 03-88921694

 Puan Sharifah Najmi binti Shariff Abdul Aziz
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 Policy, Market Strengthening & International Unit
 najmi@mpic.gov.my
 03-88921662

 YBrs. Dr. Thilagarani Selvaraj
 Ketua Penolong Setiausaha Kanan / Senior Principal Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 Monitoring & Industrial Development Unit
 thila@mpic.gov.my
 03-88921615

 Puan Zulailatun Nor Binti zainuddin
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 Monitoring & Industrial Development Unit
 zulailatun.nor@mpic.gov.my
 03-88921663

 Puan Zaina binti Mohammad
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 Communications & Property Unit
 zaina@mpic.gov.my
 03-88921616

 Encik Benyamin Bin Rosli
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 Communications & Property Unit
 benyamin@mpic.gov.my
 03-88921688

 Cik Shahazan Zuraina binti Mohd Daud
 Pegawai Tadbir / Administrative Officer
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 Communications & Property Unit
 shahazan@mpic.gov.my
 03-88921660

 Puan Raihan binti Mohamed Shafiee
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 Communications & Property Unit
 raihan.ms@mpic.gov.my
 03-88921667

 Encik Mohd Idzam bin Jasmin
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Bahagian Pembangunan Industri Getah dan Jatropha (GET)
 Rubber & Jatropha Industry Development Division (GET)
 Communications & Property Unit
 idzam.jasmin@mpic.gov.my
 03-88921669

 Encik Pubadi a/l Govindasamy
 Setiausaha Bahagian Kanan (SUBK) / Senior Undersecretary (SUBK)
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 
 pubadi@mpic.gov.my
 03-88921606

 Puan Habibah binti Ahmad
 Timbalan Setiausaha Bahagian (TSUB) / Deputy Under Secretary (TSUB)
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Timber, Tobacco and Kenaf Industry Development Unit
 habibah@mpic.gov.my
 03-8892 1622

 Encik Zulhiba a/l Tan
 Setiausaha Pejabat (PA) / Personal Assistant (PA)
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 
 paktk@mpic.gov.my
 03-88921611

 Encik Jackson Raao a/l Devadas
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Forest Plantation and Administration Unit
 jackson@mpic.gov.my
 03-8892 1610

 Encik Tee Meng Yong
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Timber, Tobacco and Kenaf Industry Development Unit
 mytee@mpic.gov.my
 03-8892 1609

 Puan Eirna Yani binti Mohd Arip
 Ketua Penolong Setiausaha Kanan / Senior Principal Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Timber Trading and Marketing Unit
 eirna@mpic.gov.my
 03-88921608

 Cik Emelia anak Gunggu
 Penolong Setiausaha Kanan / Senior Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Timber Trading and Marketing Unit
 emelia.g@mpic.gov.my
 03-88921644

 Puan Siti Nor Bushra binti Ismail
 Penolong Setiausaha  / Assistant Secretary
 Bahagian Kemajuan Industri Kayu Kayan, Tembakau dan Kenaf (KTK)
 Timber, Tobacco And Kenaf Industries Development Division (KTK)
 Timber Trading and Marketing Unit
 bushra@mpic.gov.my
 03-88921643

Records per page First Prev   1 2 3 4 5 6 7 8 9 of  9  Next Last