Carian / Search
Nama / Name
Bahagian / Department
 

Direktori 
Directory

 Encik Saari Bin Yahaya
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Pejabat Tim. Ketua Setiausaha Komoditi (TKSUK)
 Deputy Secretary General (Commodities) Office
 
 saari@mpic.gov.my
 03-88878312

 Tuan Abdul Hadi Bin Omar
 Timbalan Ketua Setiausaha (Perancangan Strategik & Pengurusan) / Deputy Secretary General (Strategic Planning & Management)
 Pejabat Tim. Ketua Setiausaha Perancangan Strategik & Pengurusan (TKSUP)
 Deputy Secretary General (Management) Office
 
 hadiomar@mpic.gov.my
 03-88803399

 Puan Normadiah binti Masri
 Setiausaha Pejabat (PA) / Personal Assistant (PA)
 Pejabat Tim. Ketua Setiausaha Perancangan Strategik & Pengurusan (TKSUP)
 Deputy Secretary General (Management) Office
 
 patksup@mpic.gov.my
 0388803342

 Encik Shamsul Anuar bin Wahab
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Pejabat Tim. Ketua Setiausaha Perancangan Strategik & Pengurusan (TKSUP)
 Deputy Secretary General (Management) Office
 
 shamsulanuar@mpic.gov.my
 03-88803334

 Puan Nor Ratna Sridewi binti Mokhtar
 Ketua Komunikasi Korporat (KKK) / Head of Corporate Communications (KKK)
 Unit Komunikasi Korporat (UKK)
 Corporate Communication Unit (UKK)
 
 ratnamokhtar@mpic.gov.my
 03 88803321

 Puan Norlaila binti Ahmad
 Pegawai Penerangan / Public Relations Officer
 Unit Komunikasi Korporat (UKK)
 Corporate Communication Unit (UKK)
 Corporate Communication unit
 norlaila@mpic.gov.my
 03 88803324

 Puan Mahdini binti Jaini
 Pegawai Penerangan / Public Relations Officer
 Unit Komunikasi Korporat (UKK)
 Corporate Communication Unit (UKK)
 Corporate Communication unit
 mahdini@mpic.gov.my
 03 88803325

 Encik Muhammad Adam bin Abu Bakar
 Pegawai Penerangan / Public Relations Officer
 Unit Komunikasi Korporat (UKK)
 Corporate Communication Unit (UKK)
 Corporate Communication unit
 adam@mpic.gov.my
 03 88878236

 Cik Annis Hafifah binti Hashim
 Pegawai Penerangan / Public Relations Officer
 Unit Komunikasi Korporat (UKK)
 Corporate Communication Unit (UKK)
 Corporate Communication unit
 annis@mpic.gov.my
 03 88803381

 Puan Suryanti binti Ramli
 Setiausaha Pejabat (PA) / Personal Assistant (PA)
 Unit Komunikasi Korporat (UKK)
 Corporate Communication Unit (UKK)
 
 paukk@mpic.gov.my
 03 88803322

 Puan Rashadah binti Abdul Jalil
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Unit Komunikasi Korporat (UKK)
 Corporate Communication Unit (UKK)
 
 rashadah@mpic.gov.my
 03 88878228

 Encik Syahideen bin Hamidon
 Pereka / Pereka
 Unit Komunikasi Korporat (UKK)
 Corporate Communication Unit (UKK)
 Corporate Communication unit
 syahideen@mpic.gov.my
 03 88803319

 Encik Abdul Hakim bin Mohd Noor
 Jurufotografi / Photographer
 Unit Komunikasi Korporat (UKK)
 Corporate Communication Unit (UKK)
 Corporate Communication unit
 hakim.noor@mpic.gov.my
 03 88878238

 Encik Muhd Asyraf bin Sawal
 Jurufotografi / Photographer
 Unit Komunikasi Korporat (UKK)
 Corporate Communication Unit (UKK)
 Corporate Communication unit
 asyraf@mpic.gov.my
 03 88878239

 Encik Abd Rahim bin Mohd
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Unit Komunikasi Korporat (UKK)
 Corporate Communication Unit (UKK)
 
 abdrahim@mpic.gov.my
 03 88878229

 Puan Hafizah binti Abdul Rajak
 Penasihat Undang-Undang (PUU) / Senior Federal Counsel (PUU)
 Unit Undang-Undang (UUU)
 Legal Unit (UUU)
 
 hafizah.abdul@mpic.gov.my
 0388803336

 Cik Lina Khalida binti Masri
 Penolong Penasihat Undang-Undang / Legal Counsel Assistant
 Unit Undang-Undang (UUU)
 Legal Unit (UUU)
 
 linakhalida@mpic.gov.my
 03-88878394

 Puan Nur Azlin binti Abdul Rahman
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Unit Undang-Undang (UUU)
 Legal Unit (UUU)
 
 azlin@mpic.gov.my
 03-88803343

 Puan Noor Fatihah binti Wan Hassan
 Ketua Audit Dalam (KAD) / Head of Internal Auditor (KAD)
 Unit Audit Dalam (UAD)
 Internal Audit Unit (UAD)
 Internal Audit Unit
 fatihah@mpic.gov.my
 03-88803340

 Encik Baderolhisham bin Md. Nor
 Juruaudit  / Auditor
 Unit Audit Dalam (UAD)
 Internal Audit Unit (UAD)
 Internal Audit Unit
 baderol@mpic.gov.my
 03-88803339

 Puan Nor Munirah binti Sidik
 Juruaudit  / Auditor
 Unit Audit Dalam (UAD)
 Internal Audit Unit (UAD)
 Internal Audit Unit
 munirah@mpic.gov.my
 03-88878250

 Puan Siti Khadijah binti Hj. Torman
 Penolong Juruaudit / Assistant Auditor
 Unit Audit Dalam (UAD)
 Internal Audit Unit (UAD)
 Internal Audit Unit
 siti.khadijah@mpic.gov.my
 03-88878252

 Puan Mawar Shahira binti Abd. Aziz
 Penolong Juruaudit / Assistant Auditor
 Unit Audit Dalam (UAD)
 Internal Audit Unit (UAD)
 Internal Audit Unit
 mawar@mpic.gov.my
 03-88878256

 Puan Norslinda Binti Mohammed Noor
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Unit Audit Dalam (UAD)
 Internal Audit Unit (UAD)
 Internal Audit Unit
 norslinda@mpic.gov.my
 03-88878251

 Encik Cheah Chee Fong
 Ketua Unit (KU) / Head of Unit (KU)
 Unit Integriti (UI)
 Integrity Unit (UI)
 
 cheah@mpic.gov.my
 03-88878315

 Puan Zaidah binti Mohd Nor
 Pegawai Hal Ehwal Islam / Islamic Affairs Officer
 Unit Integriti (UI)
 Integrity Unit (UI)
 Integrity Unit
 zaidah@mpic.gov.my
 03-88878377

 Encik Mohd Hamdan bin Mohamed Nordin
 Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam / Assistant Islamic Affairs Officer
 Unit Integriti (UI)
 Integrity Unit (UI)
 Integrity Unit
 mohdhamdan@mpic.gov.my
 03-88878257

 Encik Saiful Zahman bin Ismail
 Penolong Juruaudit / Assistant Auditor
 Unit Integriti (UI)
 Integrity Unit (UI)
 Integrity Unit
 saifulz@mpic.gov.my
 03-88878378

 Puan Arina binti Zainuddin
 Penolong Pegawai Tadbir / Assistant Administrative Officer
 Unit Integriti (UI)
 Integrity Unit (UI)
 Integrity Unit
 arina@mpic.gov.my
 03-88878316

 PsK. Mohd Hanafi Firdhaus bin Abd Latif
 Pegawai Siasatan / Investigations Officer
 Unit Integriti (UI)
 Integrity Unit (UI)
 Integrity Unit
 hanafi@mpic.gov.my
 03-88878318

 Cik Junaini binti Salleh
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Unit Integriti (UI)
 Integrity Unit (UI)
 Integrity Unit
 junaini@mpic.gov.my
 03-88878316

 Puan Siti Asnor Atika Izaura Agus Salam
 Setiausaha Pejabat (PA) / Personal Assistant (PA)
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 
 pabiss@mpic.gov.my
 03-88921602

 Puan Intan Suhana binti Ismail
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 
 intan@mpic.gov.my
 03-88921633

 Puan Nurul Marha Mohamed
 Timbalan Setiausaha Bahagian (TSUB) / Deputy Under Secretary (TSUB)
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Unit Perdagangan Industri Sawit
 nurulmarha@mpic.gov.my
 03-88921625

 Puan Juliana Abu Bakar
 Ketua Penolong Setiausaha (KPSU) / Principal Assistant Secretary (KPSU)
 Bahagian Kemajuan Industri Sawit dan Sago (BISS)
 Palm Oil And Sago Industries Division (BISS)
 Unit Perdagangan Industri Sawit
 juliana@mpic.gov.my
 03-88921623

Records per page First Prev   1 2 3 4 5 6 7 8 9 of  9  Next Last