Carian / Search
Nama / Name
Bahagian / Department
 

Direktori 
Directory

 YB Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Menteri  / Minister
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 ybm@mpic.gov.my
 0388803301

 Encik Muhamad Shazlee bin Muhamad Nazlee
 Setiausaha Politik (SUPOL) / Political Secretary (SUPOL)
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 shazlee@mpic.gov.my
 0388803355

 Cik Nurul Huda Mohd Zainudin
 Setiausaha Sulit Kanan (SUSK) / Senior Private Secretary (SUSK)
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 nurul@mpic.gov.my
 0388803302

 Encik Mohd Zaihan bin M.Zainal
 Setiausaha Akhbar (SUA) / Press Secretary (SUA)
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 zaihan@mpic.gov.my
 0388803355

 Encik Muhammad Fuadi bin Mohd Taib
 Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK) / Special Functions Officer (PTTK)
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 fuadi@mpic.gov.my
 0388803341

 Encik Jehabar Sadiq Bin Mohamed Nizamuddin
 Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK) / Special Functions Officer (PTTK)
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 jehabar@mpic.gov.my
 0388803304

 Encik Mohamed Nabil Imran bin Mohamed Isahan
 Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK) / Special Functions Officer (PTTK)
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 nabil@mpic.gov.my
 0388803341

 Puan Haslina Binti Abin @ Kassim
 Setiausaha Sulit (SUS) / Private Secretary (SUS)
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 haslina@mpic.gov.my
 0388803353

 Koperal  Ros Marinie binti Mamat
 Pengawal Pengiring  / Bodyguard
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 rosmarinie@mpic.gov.my
 0388803355

 Puan Siti Asiah Mohamad Isa
 Setiausaha Pejabat kepada SUPOL / Personal Assistant to SUPOL
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 sitiasiah@mpic.gov.my
 0388803355

 Cik Sanusha Ganeson
 Setiausaha Pejabat kepada SUSK / Personal Assistant to SUSK
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 sanusha@mpic.gov.my
 0388803308

 Cik Deasy Divinne Juanis
 Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) / Operations / Administrative Assistant
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 deasy@mpic.gov.my
 0388803308

 Encik Mohd Asri bin Jasin
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 asrijasin@mpic.gov.my
 0388803308

 Encik Wan Muhammad Fazwan bin Wan Semail @ Wan Ahmad
 Pemandu I (YBM) / Driver I (YBM)
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 fazwanahmad@mpic.gov.my
 0388803355

 Encik Rahmat Anwar bin Amin
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 rahmat@mpic.gov.my
 0388803355

 Encik Mohd Nasir bin Salleh @ Ali
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Pejabat YB Menteri (YBM) Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 Minister Office of Datuk Hajah Zuraida Kamaruddin
 
 nassir@gmail.com.my
 0388803355

 YB Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 Timbalan Menteri / Deputy Minister
 Pejabat YB Timbalan Menteri Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 Deputy Minister Office of Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 
 weejeckseng@mpic.gov.my
 0388803337

 Encik Low How Kiat
 Setiausaha Sulit Kanan (SUSK) / Senior Private Secretary (SUSK)
 Pejabat YB Timbalan Menteri Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 Deputy Minister Office of Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 
 hklow@mpic.gov.my
 0388803316

 YBrs. Dr. Lee Soon Heng
 Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK) / Special Functions Officer (PTTK)
 Pejabat YB Timbalan Menteri Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 Deputy Minister Office of Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 
 shlee@mpic.gov.my
 0388878231

 Cik Lee Xiao Fen
 Setiausaha Sulit (SUS) / Private Secretary (SUS)
 Pejabat YB Timbalan Menteri Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 Deputy Minister Office of Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 
 xflee@mpic.gov.my
 0388878233

 Puan Vanitha a/p Sayaparagasam
 Setiausaha Pejabat (PA) / Personal Assistant (PA)
 Pejabat YB Timbalan Menteri Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 Deputy Minister Office of Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 
 paybtm@mpic.gov.my
 0388803337

 Encik Wan Mohd Noorman bin Wan Nor @ Nordin
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Pejabat YB Timbalan Menteri Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 Deputy Minister Office of Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 
 noorman@mpic.gov.my
 0388878232

 Sarjan Asmady@Riko bin Diasin
 Pengawal Pengiring  / Bodyguard
 Pejabat YB Timbalan Menteri Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 Deputy Minister Office of Dato' Sri Dr. Wee Jeck Seng
 
 asmady.r@mpic.gov.my
 0388803337

 YB Datuk Willie Anak Mongin
 Timbalan Menteri / Deputy Minister
 Pejabat YB Timbalan Menteri Datuk Willie Anak Mongin
 Deputy Minister Office of Datuk Willie Anak Mongin
 
 willie@mpic.gov.my
 0388803388

 Cik Marcella Morin Jucy
 Setiausaha Sulit Kanan (SUSK) / Senior Private Secretary (SUSK)
 Pejabat YB Timbalan Menteri Datuk Willie Anak Mongin
 Deputy Minister Office of Datuk Willie Anak Mongin
 
 morin@mpic.gov.my
 0388803365

 Encik Peter Leifmart Rijed
 Pegawai Tugas-Tugas Khas (PTTK) / Special Functions Officer (PTTK)
 Pejabat YB Timbalan Menteri Datuk Willie Anak Mongin
 Deputy Minister Office of Datuk Willie Anak Mongin
 
 peter@mpic.gov.my
 03-88808293

 Puan Nurul Shuhada binti Abu Bakar
 Setiausaha Pejabat kepada SUSK / Personal Assistant to SUSK
 Pejabat YB Timbalan Menteri Datuk Willie Anak Mongin
 Deputy Minister Office of Datuk Willie Anak Mongin
 
 paybtm2@mpic.gov.my
 03-88803388

 Encik Mazlan bin Arif
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Pejabat YB Timbalan Menteri Datuk Willie Anak Mongin
 Deputy Minister Office of Datuk Willie Anak Mongin
 
 mazlan@mpic.gov.my
 03-88873388

 Lans Koperal Darren Shaun anak Michael
 Pengawal Pengiring  / Bodyguard
 Pejabat YB Timbalan Menteri Datuk Willie Anak Mongin
 Deputy Minister Office of Datuk Willie Anak Mongin
 
 darren@mpic.gov.my
 03-88803388

 Encik Mohamad Faiz bin Amir
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Pejabat YB Timbalan Menteri Datuk Willie Anak Mongin
 Deputy Minister Office of Datuk Willie Anak Mongin
 
 paybtm2@mpic.gov.my
 03-88803388

 YBhg. Datuk Ravi Muthayah
 Ketua Setiausaha (KSU) / Secretary General (KSU)
 Pejabat Ketua Setiausaha (KSU)
 Secretary General's Office
 
 ravi@mpic.gov.my
 03-88803333

 Encik Alexander Larry Aloysius
 Pegawai Khas / Special Officer
 Pejabat Ketua Setiausaha (KSU)
 Secretary General's Office
 
 alex@mpic.gov.my
 03-88803377

 Puan Nur Azreen binti Idris
 Setiausaha Pejabat (PA) / Personal Assistant (PA)
 Pejabat Ketua Setiausaha (KSU)
 Secretary General's Office
 
 paksu@mpic.gov.my
 03-88803334

 Encik Suhaime bin Yunus
 Pembantu Operasi / Office Assistant
 Pejabat Ketua Setiausaha (KSU)
 Secretary General's Office
 
 suhaime@mpic.gov.my
 03-88878288

 Encik Mohd Sofi bin Ismail
 Pemandu Kenderaan / Driver
 Pejabat Ketua Setiausaha (KSU)
 Secretary General's Office
 
 msofi@mpic.gov.my
 03-88878312

Records per page First Prev   1 2 3 4 5 6 7 8 9 of  9  Next Last